Bayilik

Bayimiz Olun


Günümüz koşullarında ticaret rekabet koşullarından dolayı her gecen gün daha fazla zorlaşmaktadır. Yatırım giderleri, reklam masrafları ve güçlü partnerleriniz bulunmak zorundadır. Bu tüm şartları yerine getirseniz de güçlü bir teknolojik altyapınız ve iş akısınız yoksa ve profesyonel destek almıyorsanız tüm çabalarınıza rağmen işleriniz dilediğiniz gibi gitmiyordur. Tüm bu süreci sizler için profesyonel olarak biz yönetsek ve sizlere müthiş bir ortaklık teklif etsek.

Biz kimiz?

Kariyer akademi olarak 2010 yılında başladığımız eğitim faaliyetlerimizi 2014 yılında ömür boyu eğitim olarak online ortama taşıdık. 2014 yılından beri edindiğimiz bilgi beceri ve tecrübemizi 2016 yılında “Kariyer Polikliniği” çatısı altında birleştirdik.

Kariyer Polikliniği 4 enstitü 12 üniversite ve onlarca sivil toplum kuruluşu ile yüzlerce örgün eğitim organize etmiş. Birçok kuruluşun hizmet içi eğitimlerini başarı ile gerçekleştirmiştir. Kariyer Polikliniği bu başarısını online ortama yansıtmış çok başarılı bir süreç izlemiştir.

Kariyer polikliniği olarak aile danışmanlığı, objektif testler, projektif testler, yaratıcı drama, oyun terapisi, akıl zeka oyunları, hızlı okuma eğitmenliği, terapi teknikleri, problem çözme teknikleri, beden dili, insan kaynakları, liderlik ve koçluk eğitimleri gibi onlarca eğitimleri hem online hem de örgün olarak devam ettirmekteyiz.

Nasıl olacak?

Türkiye’nin en büyük online eğitim platformu olan kariyer polikliniği, tüm hizmetlerini siz girişimcilere acıyor. E ticaret altyapısı ve iş ortaklığı usullerini uzun süredir inceleyen kariyer polikliniği hem girişimcileri rahatlatacak hem de herkes için ulaşılabilir ve güvenilir eğitim anlayışını gerçekleştirecek yeni bir sistem kurdu.

Bu sistemde sizleri de yanımızda görmek isteriz. Nasıl mı?

Bayilik formunu doldurarak ya da telefonla hemen iletişime geçebilirsiniz. Uzman ekibimiz sizlerle hemen ayrıntılı bilgi verecektir.

Kariyer polikliniğinin avantajları neler olacak?

• Güvenilir ve güçlü bir partneriniz olacak,
• Online eğitim yapabileceğiniz bir siteniz olacak,
• Sitenizde onlarca eğitiminiz olacak,
• Tüm üniversite ve dernek anlaşmalarınız ve sözleşmeleriniz yapılmış olacak,
• Eğitimlerinizin hepsi üniversite onaylı olacak,
• Performansınızı ölçebilir ve gözlemleyebileceksiniz.
• Ay sonunda basarınızı görebileceksiniz ve

En önemlisi sizlere karsı tamamen şeffaf ve saydam bir partneriniz olacak.

Kariyer polikliniği olarak gerekli alt yapı ve eğitim platformunuzu hazırladıktan sonra size özel hazırlanan sitenizi hemen kullanmaya başlıyorsunuz. Sitenizin kolay kullanımı, güncellenmesi ve google adwords çalışmalarınıza izin vermesi sizin için büyük bir fırsat olacak. Tanıtım ve reklam kısmını tamamen sizlere bırakıyoruz. Sizler istediğiniz gibi tasarlayabiliyor ve değişiklik yapabiliyorsunuz. Sizlere bu konuda aylık facebook , google ve diğer reklam pazarlama konularında eğitimler veriyoruz. isterseniz uzmanlarımızdan yardım alabiliyorsunuz .

Kariyer polikliniği ile birlikte çalışan bayilerimize her ay düzenli olarak SEO, pazarlama ve Adwords gibi konularda e-ticaret eğitimleri düzenleyerek bayilerimizin yanında olmaya çalışıyoruz.

Şirketi olmayıp da bireysel olarak sisteme katılanların yasal sorumluklarını da bizler yerine getiriyoruz. Sitenizde yapmış olduğunuz her bir işlem için Stopaj kesintilerinizi ve vergilerinizi sizin adınıza devlete biz ödüyoruz.

Sizlere sadece sisteme üye olmak ve sitenizin tanıtımını yapmak düşüyor. Bilgisayar ve internetin olduğu her yerden sosyal medyayı kullanarak, kazancınızı artırabiliyorsunuz. Sonuçlarınızı takıp edebiliyor. Kendinizi değerlendirebiliyorsunuz.

İş birlikli öğrenme ve grupla çalışma ilkelerini benimseyen Kariyer Polikliniği, kazan kazan politikasıyla ve sizlerin sisteme katkısıyla hem daha hızlı büyüyecek hem de sizlere kazandıracak.

Ülkemizin her katmanında ve her alanda kendi kendine yeten ve sürekli geliştirebilen; birey ve toplum olarak, çağın gerekleri doğrultusunda, çok donanımlı ve yönlü genç nesilleri yetiştirmektir.

HIZLI MENÜ

BİZE ULAŞIN

Mahfesığmaz, G2 Göktekin Apartmanı, 79141. Sk. No:57, 01170 Çukurova/Adana

© Copyright 2023 All Rights Reserverd

EĞİTİM BAŞVURU FORMU
e devlet onaylı sertifika