Uluslararası Aşçılık Sertifika Programı

Aşçılık yapma isteğinizin altında yatan sebep her ne olursa olsun eğitiminiz ve sertifika aldığınız kurum önemlidir. Alacağınız aşçılık eğitimi ve sertifikası kariyerinizi inşa eder. En iyi aşçılık eğitimi ve sertifikası, sizi alanınızda duayen ve profesyonel aşçıya dönüştürür. Aşçılık eğitiminde edindiğiniz tecrübe, öğrendiğiniz tarif ve mizanplas iyi ise başarılı olursunuz. Malzemelerin tedarik aşamasından yapımına kadar detayı ile ilgilenip muhteşem ve lezzetli yemekler çıkarabileceğiniz kurs seçmelisiniz. Aksi halde aşçılık eğitimi alan çok sayıda kişiden biri olursunuz.

Ömür Boyu Eğitim, aşçılık eğitimi ve sertifikası verirken sizi diğerlerinden farklı kılacak eğitimler hazırlamıştır. Uygulama ve süpervizyon eğitimleri yoğun olup sizi kurs bitiminde hemen işe başlayacak şekilde hazırlar.

Aşçılık Sertifikası Alma Şartları

Aşçılık sertifikası alma şartları merak edilse de yapılacaklar kolaydır. Okuryazar olan herkes aşçılık eğitimi bitiminde gireceği sınavdan sonra sertifika alır. Yalnız sertifika sınavından geçer not almanız gerekmektedir. Hazırladığı programlarda % 100 öğrenme garantisi veren Ömür Boyu Eğitim gibi kurslar seçilirse eğitim sonrası sertifika almak için uğraşmazsınız.

Aşçılık sertifikası alma şartları yerine getirildikten sonra devlet üniversitesinden size belgeniz kargo ile yollanır. Sınava da online girdiğiniz için tabir-i caizse oturduğunuz yerden meslek sahibi olursunuz. Aşçılık sertifikası ile her kuruma başvuruda bulunup çalışabilirsiniz.

Aşçı Olmak İçin Hangi Eğitim Alınmalı?

Aşçılık sertifikası online alınabilecek çok sayıda programlar mevcuttur. En iyi aşçı olmak için hangi eğitim alınmalı ise onu seçmelisiniz. MEB onaylı aşçılık sertifikası ile üniversite onaylı aşçılık sertifikası veren kurumlar vardır. Bunlar arasındaki fark eğitim ve sertifika kalitesidir.

Aşçı olmak için hangi eğitim alınmalı ki yurt dışında çalışabileyim diye düşünüyorsanız devlet üniversitesi onaylı sertifika veren kurumları seçin. Ömür Boyu Eğitim, uluslararası geçerli aşçılık sertifikası veren kurumdur. Uluslararası akreditasyonlu aşçılık sertifikası yurt dışında bile aşçı olmanızı sağlar. Geniş alanda çalışmak için bu eğitimi seçebilirsiniz.

Aşçılık Sertifikası Online

Uzaktan eğitim programı ile sertifika alacaksanız aşçılık sertifikası online veren kurumlar faydalıdır. Eğitimi online alıp sınava da online girersiniz. Geçer not aldığınızda aşçılık sertifikası size kargo ile gönderilir. Aşçılık sertifikası online almak bütçenizi de zorlamaz.

Yorumunuz:

Ülkemizin her katmanında ve her alanda kendi kendine yeten ve sürekli geliştirebilen; birey ve toplum olarak, çağın gerekleri doğrultusunda, çok donanımlı ve yönlü genç nesilleri yetiştirmektir.

HIZLI MENÜ

BİZE ULAŞIN

Mahfesığmaz, G2 Göktekin Apartmanı, 79141. Sk. No:57, 01170 Çukurova/Adana

© Copyright 2023 All Rights Reserverd

EĞİTİM BAŞVURU FORMU
e devlet onaylı sertifika