Hakkımızda

Şirket Tarihi

Okan Üniversitesi ortaklığı ile ilk organizasyonumuzu başlattık. Nisan ayında Sağlık Yönetimi Yüksek Lisans sınıfımız Adana Hekimevinde eğitime başladı. Öğrencilerimizin tamamı adana da sağlığı yönetenler tarafından oluştu.

2012 yılının ilk 3 çeyreği Okan Üniversitesi ve Atılım Üniversitesi ortaklığında Yüksek Lisans sınıfları açma ile geçti. Yine Adana başta olmak üzere, Mersin, Osmaniye ve Hatay’da Sağlık Yönetimi ile Eğitim Yönetimi ve Denetimi alanında Yüksek Lisans Sınıfları açtık. 2012 yılının son çeyreğinde Aile Danışmanlığı Sertifika Programı ile ilgili Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Yönetmelik değişikliğine gitti. Bu tarihten itibaren sertifika programları yapmaya başladık ve ilk Aile Danışmanlığı Sertifika Programımızı yönetmelik çıktıktan bir hafta sonra başlattık.

Bu yıl komple Aile Danışmanlığı Sertifika Programı Organşizasyonları ile geçti. Sene başından itibaren, Adana başta olmak üzere, Mersin, Mardin, Hatay, Batman, Osmaniye, Antalya, Kocaeli, İstanbul, Diyarbakır, Şanlıurfa ve Gaziantep illerinde Aile Danışmanlığı Sertifika Programları açtık ve Yine sene başından itibaren Süleyman Demirel Üniversitesi ortaklığında çalıştık.

Bir taraftan Aile Danışmanlığı sertifika Programları devam ederken farklı alanlarda eğitimlere ihtiyaç olduğunu gördük ve hemen Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı, Objektif Testler Uygulayıcı Eğitimi, Wisc-R Zeka Testi Uygulayıcı Eğitimi, Projektif Testler Uygulayıcı eğitimleri gibi psikoloji ağırlıklı sertifika programları hazırlayıp piyasaya sunmaya başladık.

Bu yıl İlk uzaktan eğitimimizi gerçekleştirdik ve Tüm Ülkeden katılımı sağlayarak kendi içimizde çığır açtık. Online canlı, sekron eğitimlerle başladık. Akıl Zeka Oyunları Eğitici Eğitimi, Yaratıcı Drama Eğitmeni Eğitimi gibi bir çok eğitimi Profesyonel çekim ile hazırladık. Çok verimli bir online eğitim yılı geçirdik. 81 ilden kursiyerimiz oldu. Eğitimi ve sertifikasını bizden alan kursiyerlerimizin çoğu Milli Eğitime Bağlı çalıştıkları kurumlarında Egzersizler açıp, hafta sonları öğrencilerine hem daha faydalı oldular hem de kendilerine ek gelir sağladılar.

Adana başta olmak üzere İstanbul, Kocaeli ve Konya da Örgün eğitimlerimiz devam ederken yeni online eğitimler de hazırladık. Sağlık alanında bir çok sertifika programı düzenledik. Kurumların ihtiyaçlarına göre birçok kuruma danışmanlık hizmeti ve eğitim hizmetlerimiz devam ediyor. Sertifikalarını bizden alan kursiyerlerimize ücretsiz danışmanlık hizmeti vermeye devam ediyoruz. Bir çok kursiyerimiz kendi illerinde aile Danışma Merkezleri açtı. Geçen sene temsilciliğini yapmaya başladığımız Brussels Capital University Eğitimlerine çok talep var. 2017 de bu üniversitenin eğitimleri yoğun bir şekilde artacak diye düşünmekteyiz.

 

EĞİTİMLERE DEVAM + BRUSSELLS CAPİTAL UNİVERSİTY

Yılın ilk aylarında talep edilen eğitimlere baktığımız zaman, yine son 5 yılda olduğu gibi en çok talep Aile Danışmanlığı Sertifika Programı görüyor. programı takip eden ve en çok talep gören ikinci Eğitim ise BCU psikoloji YLP ve Doktora Programları. çok fazla olmasa da Akıl Zeka Oyunları Eğitici Eğitimi ile Yaratıcı Drama Liderliği Sertifika Programıda talep görüyor. 2017 Yılının 4. ayı itibari ile Ülkemizin en köklü üniversitelerinden SelçukÜniversitesi ve Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Psikoloji Bölümü ile protokol yaptık ve çalışmalarımıza bu iki üniversite ile devam etme kararı aldık. Eğitimler Devam ederken 2017 yılında sanal ortamda bulunan tüm markalarımızı bir çatı altında toplayıp adına Kariyer Polikliniği dedik. Kariyer polikliniği ile ilgili tüm marka patent tescillerini yaptık ve 2017 yılı 6. ayından itibaren Franchising temsilcilik vermeye başladık. İlk Franchising temsilciliğimiz Konya da açıldı, sonra sırasıyla; Afyon, Mersin, Gaziantep, Malatya, Konya II. Bölge, Osmaniye ve Karadeniz Ereğlide açıldı. Şube Dışında online sanal bayilerimizde oldu, adana’da 4 Konya’da 3 İzmir, Antalya, Şanlıurfa, İstanbul, Ankara ve Ordu’da 1 er tane olmak üzere 12 sanal bayi açılışı yaptık. Şu anda Franchising bayi olmak için bekleyen Ankara, İzmir ve Antalya olmak üzere  3 il bulunmaktadır.

ONLİNE EĞİTİMLERE DEVAM, YENİ PROGRAMLAR HAZIRLIYORUZ.

2018 yılı Alanımızda hızlı bir giriş yaparak yeni eğitim programları hazırlıyoruz. Bunlar yine ağırlıklı olarak psikoloji eğitimleri ve psiko-terapi eğitimleri olmakla birlikte yavaş yavaş farklı alanlarda da eğitimler hazırlıyoruz. Hem Örgün hemde uzaktan eğitim sistemlerini özgür ve sınırsız kullanmak adına, örgün eğitimde Türkiye’nin 81 iline ulaştık ve en doğudan en batıya kadar her yerde örgün eğitimlere devam ediyoruz. Uzaktan Eğitim panellerimizi kendi yazılımcılarımıza yaptırdık ve artık Hollanda firmasından hizmet almıyor, kendi geliştirdiğimiz sekron ve a-sekron sistemler üzerinden Türkiye ve Türki cumhuriyetlerin tamamına hizmet veriyoruz.

ONLİNE EĞİTİMLERE DEVAM, YENİ PROGRAMLAR HAZIRLIYORUZ.

Türkiyenin 11 ilinde Fiziki Şube İle sektörde hizmet veren en büyük ve en kapsamlı kurumuz. Fiziki bayi sayımız 11 sanal bayi sayımız 14 Merkez ve Merkez Şube İle birlikte 25 şubeli bir işletme olarak hizmet vermekteyiz. 2019 yılı çok verimli geçti, 24 yeni eğitim ve bir çok şubemiz ile hizmete devam etmekteyiz. Ayrıca bu yıl TSE-HYB den standartları yerine getirip akredite belgelerimizi de aldık.

ONLİNE EĞİTİMLERE DEVAM, YENİ PROGRAMLAR, ÖMÜR BOYU EĞİTİM VAKFI, YENİ EĞİTİM ŞİRKETİMİZ ÇUKUROVA EĞİTİM ENSTİTÜSÜ VE YENİ DANIŞMANLIK MERKEZİMİZ ÇUKUROVA AİLE DANIŞMA MERKEZİ.

2020 Yılı ülkemiz ve tüm Dünya için kötü başladı, yılbaşından itibaren terör saldırıları ile sarsılan tüm dünya ve ülkemiz daha üzerindeki şoku atlatmadan, Elazığ depremi ve sonrasında pandemi süreci, biz ömür boyu eğitim merkezi olarak, şubat 2020 de Çukurova Eğitim Enstitüsü merkezini kurduk, mart sonlarında Ömür Boyu Eğitim Vakfı hayata geçti, Temmuz ayında ise Çukurova Aile Danışma Merkezimiz hizmete girdi, Sektörüğmüzde büyümeye, online eğitimde tüm ülkede lider olmaya devam ediyoruz. Türkiyenin lideri Ömür Boyu Eğitim Merkezi.

ONLİNE EĞİTİMLERE DEVAM

2020 yılı ve 2021 yılının ilk eyreği pandeminin gölgesinde geçti, kurumumuz şubeleri ve merkezi ile büyümeye devam ediyor. bir çok kurum ve kuruluş online eğitim olmaz derken, biz 2015 yılında başlattığımız online eğitimlerimizi zirveye taşımanın heyecanını yaşıyoruz. Aylık eğitim verdiğimiz kişi sayısı geçen yılın aynı ayına göre ortalama %150 oranında arttı, tabi bun artışta şubelerin büyük etkisi var. bugün itibari ile 15 ilde fiziki şube ve toplamda 60 sanal bayi ile sektöre liderlik etmeye devam ediyoruz.

 

MEB ONAYLI SERTİFİKA PROGRAMLARI VE ÜNİVERSİTE EĞİTİMLERİNE DEVAM EDİYORUZ

2022 yılının başlarında ve ikinci çeyreğinde rutin eğitimlerimize ve şube süreçlerine devam ediyoruz. 2022 yılı kurumsal ve danışmanlık sektörlerimizde içimizdeki irlandarllardan kurtulma ve yeniden yapılanma yılı olarak geçti. ilk önce pasif ve iş yapamayan şubelerimiz ile yol ayrımına gittik, sonra içimizde temizlenme ve yeniden yapılanmaya gittik ve yeni projelerle yeni dönemlere merhaba diyoruz. İlk projemiz olan Girne İngiliz Üniversitesini kurmak için temelleri attık ve geleceğe en büyük yatırımı yaptık. bir kaç yıl içinde Seyhan Üniversitesini kuracağız. Tüm hazırlıklar 2023 ve 2024 yılında devam ediyoruz.

 

MEB & ÜNİVERSİTE İŞBİRLİĞİ VE YENİ ONLİNE ÜNİVERSİTE

2023 yılını son derece verimli ve sonuç odaklı geçiriyoruz, 2022 yılına oranlar 4 kattan fazla büyüme sağlayarak, online eğitimde türkiyenin lideri olma yolunda hayallerimizi gerçekleştiryoruz, Bu yıl da bir çok bayimiz ile yollarımızı ayırdık, yeni bir çok bayi çalışma hayatımıza katıldı, çok verimli ve çok eğlenceli bir yıl bitirdik. Bu yılın en büyük kazanımı yeni Online Üniversite şile yaptığımız anlaşma oldu, Merkezi Londra’da bulunan Uluslararası Britanya Üniversitesi ile 5 yıllığına Türkiye Koordinatörlüğü anlaşması yaptık. Daha güzel düşünce ve işbirlikleri ile 2024 yılına merhaba diyoruz.

2024 ten beklentimiz, huzur ve daha çok kişiye eğitim imkanı sunma.

Ülkemizin her katmanında ve her alanda kendi kendine yeten ve sürekli geliştirebilen; birey ve toplum olarak, çağın gerekleri doğrultusunda, çok donanımlı ve yönlü genç nesilleri yetiştirmektir.

HIZLI MENÜ

BİZE ULAŞIN

Mahfesığmaz, G2 Göktekin Apartmanı, 79141. Sk. No:57, 01170 Çukurova/Adana

© Copyright 2023 All Rights Reserverd

EĞİTİM BAŞVURU FORMU
e devlet onaylı sertifika