Dokunmak bebeklerde her yönden gelişimi destekler. Bebeklerin vücudunda doğru noktaları harekete geçirdiğinizde fiziksel sağlığını da etkilersiniz. Bebeklerin organları, kas ve kemik sistemi tam anlamı ile gelişmediğinden düzenli egzersizler ile gelişimine katkı sağlanmalıdır. Bebek spa ve masaj hareketleri ile ruhsal sağlığı da etkilenir. Bebek spa ve masaj eğitimi, kolik bebeklerde bile ciddi faydası olan sertifika programlarındandır. Burada öğrenilenler sayesinde sürekli ağlayan ve huzursuz bebekler huzursuz ruh halinden kurtarılır.

Bebek spa ve masaj eğitimi, çocukların hangi noktalarına ne şekilde ve aralıklarla dokunmanız gerektiğini öğretir. Bebek spa ve masaj eğitimi alıp bebek masörü olarak çalışabilirsiniz.

 

Bebek Spa ve Masaj Eğitimi Sertifikası Nerelerde Çalışır?

Bebek spa ve masaj eğitimi sertifikası nerelerde çalışır araştırması yapanların kurtarıcısı Kariyer Polikliniği’dir. Her eğitim programında olduğu gibi bebek spa ve masaj eğitiminde de profesyonel danışmanlık hizmeti sağlar. Eğitim almadan önce görüşüp her konuda bilgi alabilirsiniz. Bebek spa ve masaj eğitimi ile şu yerlerde çalışmak mümkündür;

  • Bebek spa ve masaj salonu
  • Anne ve bebek sağlığı hizmeti veren yerler
  • Masaj merkezleri

Bunlar dışında kendiniz de bebek spa ve masaj salonu açıp hizmet verebilirsiniz.

 

Bebek Spa ve Masaj Sertifikası Ne Yapar?

Baby spa merkezi açmak için ne gerekli araştırması yapanlar sertifikanın önemini fark eder. Bebek spa ve masaj sertifikası ne yapar araştırmasına girenler olabilir. Bu kişiler spa merkezi açmanın ilk şartının bebek spa ve masaj sertifikası olduğunu görecektir.

Bebek spa ve masaj sertifikası size spa salonlarında çalışma yetkisi verir. Aynı zamanda baby spa merkezi açmak için gerekli en önemli belgedir. Anne ve babalar bebek spa ve masaj sertifikası ile çocuklarına masaj yapma avantajı da elde eder. E-devlet görünürlüğü olan sertifikalardandır. İş başvurusu yaparken eğitiminizin sorgulanmasını da engeller.

 

Uluslararası Bebek Masajı Sertifikası

Uluslararası bebek masajı sertifikası, Türkiye dahil her ülkede geçerlidir. Yurt dışında da şartları yerine getirdiğiniz takdirde bebek spa salonu açabilirsiniz. Uluslararası bebek masajı sertifikası veren kurumları arıyorsanız kayıt yaptırabilirsiniz.

Ülkemizin her katmanında ve her alanda kendi kendine yeten ve sürekli geliştirebilen; birey ve toplum olarak, çağın gerekleri doğrultusunda, çok donanımlı ve yönlü genç nesilleri yetiştirmektir.

HIZLI MENÜ

BİZE ULAŞIN

Mahfesığmaz, G2 Göktekin Apartmanı, 79141. Sk. No:57, 01170 Çukurova/Adana

© Copyright 2023 All Rights Reserverd

EĞİTİM BAŞVURU FORMU
e devlet onaylı sertifika