Spor yaparken eğlenmek ve keyif almak isteyenlerin tercihlerinin başında pilates gelir. Sevdiğiniz işi yaparken kazanmak için MEB onaylı pilates eğitmenliği sertifikası en iyilerindendir. Pilates eğitimi, vücudu tanımanızı sağladığı gibi sağlıklı yaşam için de yol göstericidir. Düzenli spor yapmak ve sağlığınıza dikkat etmek için de MEB onaylı pilates eğitmenliği eğitimi alabilirsiniz. Pilates eğitmenliği sertifikası uluslararası geçerliliği olan belgedir. Bu sayede istediğiniz yerde pilates eğitmeni olarak çalışabilirsiniz.

 

MEB Onaylı Pilates Eğitmeni Belgesi Nasıl Alınır?

MEB onaylı pilates eğitmeni belgesi sayesinde şu yerlerde çalışabilirsiniz;

  • Halk eğitim merkezleri
  • Spor salonları
  • Belediyeye bağlı spor merkezleri
  • Fitness salonları
  • Sağlıklı yaşam merkezleri

Bu yerler dışında bireysel danışmanlık vermeniz de mümkündür. Freelance çalışabilmenizi sağlayan MEB onaylı pilates eğitmeni belgesi nasıl alınır konusunda merakınız olabilir.  Pilates eğitmeni belgesi veren eğitim merkezleri içinden avantajları fazla olan Kariyer Polikliniği’dir. E devlet görünürlüğü olan pilates sertifikası verir. Bu da yapacağınız iş başvurularında size güven duyulmasını sağlar.

 

Herkes Pilates Eğitmeni Olabilir Mi?

Pilates eğitimi almak isteyenlerin merak ettiği sorulardan biri de herkes pilates eğitmeni olabilir mi konusudur. Çalıştıkları işte memnun olmayanlar pilates eğitmeni olmanın yollarını arayabilir. Pilates eğitmeni olmak Kariyer Polikliniği ile çok daha kolaydır. Uzaktan eğitimle derslere katılırsınız. Eğitimi satın aldıktan uygulama, süpervizyon ve teori eğitimleri ile derslere başlarsınız.

 

MEB Onaylı Pilates Sertifikası Kaç Günde Alınır?

MEB onaylı pilaes sertifikası kaç günde alınır konusunda merak ettikleriniz olabilir. Eğitim merkezi size 200 saatten oluşan program hazırlar. Pilates eğitimi 1 aylık sürede alınır. Verilen şifre ile 7 gün 24 saat sisteme giriş yapıp dersleri dinleyebilirsiniz.

Başka bir işte çalışıyorsanız MEB onaylı pilates sertifikası kaç günde alınır konusu sizin için önemli olabilir. İstediğiniz her yerden panel üzerinden derslere katılacağınızdan eğitimin kaç gün sürdüğünün önemi yoktur. Uluslararası geçerliliği olan pilates eğitmenliği sertifikası 1 ay sonunda sertifika sınavını geçtiğinizde sizin olur. Meb onaylı pilates eğitmenliği sertifikası ile iş başvuru yaparsınız.

Yorumunuz:

Ülkemizin her katmanında ve her alanda kendi kendine yeten ve sürekli geliştirebilen; birey ve toplum olarak, çağın gerekleri doğrultusunda, çok donanımlı ve yönlü genç nesilleri yetiştirmektir.

HIZLI MENÜ

BİZE ULAŞIN

Mahfesığmaz, G2 Göktekin Apartmanı, 79141. Sk. No:57, 01170 Çukurova/Adana

© Copyright 2023 All Rights Reserverd

EĞİTİM BAŞVURU FORMU
e devlet onaylı sertifika