Online Hikaye Anlatıcı Eğitimi Nedir ve Hikaye Anlatıları Ne İş Yapar ?

Online Hikaye Anlatıcı Eğitimi Nedir ve Hikaye anlatıcısı ne iş yapar hikaye anlatıcılığı eğitimi adına hikaye anlatıcısı ne iş yapar sorusuyla beraber kişiler hikaye anlatıcısı olan kişilerin ne yaptığını ve hangi alanları içerisinde bulunduğu hakkında fikre sahibi olmaktadır. Hikaye ve masallar ilk çağlardan beri süregelen insanları bir araya getiren etkiye sahip bir durumdur ateş başına deneyimlerini anlatan ilk insanlardan sosyal medya üzerinden dijital çağa kadar masal ve hikaye kavramı bulunduğu konumu ve değeri korumayı başarabilmiştir. İş dünyası içerisinde özellikle de yoğun rekabet ortamı içerisinde başarıyı yakalamak adına iyi bir hikaye anlatıcısı olabilmek çok önemlidir. İnsanların sürekli veri ve bilgi akışına maruz kalmış olduğu etrafında olup biten her şeye doğru dikkatinin giderek azaldığı bu günümüz çağında akılda kalıcı bir iz bırakabilmek adına iyi bir hikaye anlatıcısı olmak kritik önem taşımaktadır. Yani hikaye anlatıcıları iş olarak akılda kalıcı bir iz bırakmak gibi bir göreve sahip olan kişiler denilebilir hikaye anlatıcılığı özellikle son zamanlar içerisinde pazarlama dünyası içinde adından sıkça söz edilen trend bir kavram haline gelmiştir. Aynı zaman içerisinde hikaye anlatıcılığı hedef kitleye ulaşabilmek bağı kurmak duygusal temas noktaları yaratmak adına hikaye eleştirme tekniklerinin kullanılması olarak da bilinmektedir. Hikaye anlatma kavramı gerçek olmayan deneyimler ve öyküler olarak zihnimizde yer kaplasa dahi gerçek aslında öyle değil hikaye anlatıcılığı ikna adına yapılan iletişimde sunulan verilerin müşterilerin hayatına dokunan bir süreç içerisinde var olması denilebilir. Hedef kitlenin sunulan içeriği gözünde canlandırabilmek sesi daha önce yaşamış olduğu deneyimler ile bağ kurabilmesi ve duygusal yönden uyarılması anlamını da taşımaktadır. Bu programa sahip olmak için hemen Online Hikaye Anlatıcılığı Eğitimi programımızı alın!

 

Masal Anlatıcılığı Eğitimi Sertifikası Nasıl Alınır ?

Masal anlatıcılığı eğitim sertifikası nasıl alınır? Masal anlatıcılığı eğitim sertifikası eğitim kurumları içerisinden veya Milli Eğitim Bakanlığı’nın ya da üniversitenin onaylamış olduğu kurumlar içerisinden alınabilmektedir. Kişiler üniversite onaylı uzmanlar tarafından hazırlanmış programlar dahilinde eğitim veren kurumlara başvurarak eğitim almaya başlayabilir ve eğitimin sonucunda sertifika sahibi olmanın yanı sıra bu alanda donanım sahibi de olabilir.

 

Masal Anlatıcısı Olmak İçin Yapılması Gerekenler Nelerdir ?

Masal anlatıcısı olmak için yapılması gerekenler nelerdir? Masal anlatacağız ısı olabilmek adına kişilerin masal anlatıcılığı eğitimi alması ve bu eğitimle beraber sertifika sahibi olması gerekmektedir bu sayede kişiler masal anlatıcısı adı altında kendine bir unvan ekleyebilmektedir.

Online Hikaye Anlatıcılığı Eğitimi programına katılmak için: https://kariyerpoliklinigi.com/urun/masal-terapisi-egitimi/

Yorumunuz:

Ülkemizin her katmanında ve her alanda kendi kendine yeten ve sürekli geliştirebilen; birey ve toplum olarak, çağın gerekleri doğrultusunda, çok donanımlı ve yönlü genç nesilleri yetiştirmektir.

HIZLI MENÜ

BİZE ULAŞIN

Mahfesığmaz, G2 Göktekin Apartmanı, 79141. Sk. No:57, 01170 Çukurova/Adana

© Copyright 2023 All Rights Reserverd

EĞİTİM BAŞVURU FORMU
e devlet onaylı sertifika