Online Numeroloji Eğitimi Nasıl Alınır ?

Online numeroloji eğitimi nasıl alınır numaralayıcı eğitimi almak adına online bir şekilde alacağınız takdirde bazı sıralamalar içerisinde işlemler gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Bu işlemler nelerdir derseniz şu şekilde sıralayabiliriz: Kayıt işlemleri tamamlanan kişiler kullanıcı adı ve şifreleri sms ve mail yoluyla gönderilir kullanıcı adı ve şifresi ile kişi uzaktan eğitim platformuna giriş yapan ders videoları ders, dökümanları ve sınav süslendiği kişinin karşısına yüklü bir hale gelir. Eğitim süresi boyunca dilediğiniz saatte giriş yaparak dersleri izleyebilirsiniz ve eğitim süresi dolmadan en geç bir gün önceden online sınava girip eğitiminizi tamamlamış olursunuz. Kişiler bu şekilde online bir nöroloji eğitimi alıp sertifika sahibi olabilir sertifika sahibi olduğunuz takdirde sertifikanızın üstünde herhangi bir şekilde uzaktan eğitim ibaresi bulunmamak.

 

Numeroloji Eğitimi Ne Kadar Sürer ?

Numeroloji eğitimi ne kadar sürer numeroloji eğitimi 30 günlük bir eğitim programıdır. Eğitime ait ders videoları ve dökümanları uzaktan eğitim sistemine yüklenmiş bir şekilde kişilerin karşısına geçmektedir. Kişiler eğitim süresi zarfı boyunca istedikleri gün ve saatler içerisinde sisteme giriş yaparak eğitimlerini tamamlayabilirler. Eğitim 30 gün ve 140 saatlik bir sertifika programı içermektedir. Sertifika programı diğer günlere göre 30 gün olarak aynı olsa dahi saat olarak ortalama bir saat belirlenmiştir yani ders saati 140 olarak diğer eğitim programlarına göre ideal bir ders saatidir.

 

Numeroloji İle Neler Öğrenilir ?

Numeroloji ile neler öğrenilir numeroloji ile neler öğrenilir sorusu altında kişiler numeroloji eğitimi gördükleri takdirde hangi konu başlıkları içerisinde ders alacaklarını öğrenmektedirler. Bu konu başlıkları ve eğitim içeriklerine sayacak olursak şu şekilde sayabiliriz: Hayatımızda sayıların önemi, numeroloji bize ne katacaktır, numeroloji nedir, numeroloji araçlarının harf enerjilerinin belirlenmesi, vücudumuzdaki enerji merkezlerine tanıma, isim-soyad enerjisel değerinin bulunması, yaşam kodları, temel numeroloji yaşam kodları sayıları nelerdir, doğum günü sayısı, yaşam kodları analizleri doğum günü sayıları nasıl hesaplanır, düşünce sayıları analizleri edinim düşünce sayıları sayısı, numeroloji de sayıların anlamları resim sayısı görünür kişilik sayısı gibi eğitim içerikleri nöroloji eğitimi içerisinde bulunmaktadır ve bu eğitimler dahilinde kişiler kazanımlar elde etmekte belli başlı yeterlilikleri yerine getirebilmektedir. Numeroloji eğitimi oldukça kapsamlı bir eğitimdir bu yüzden nöroloji eğitimi alırken kişilerin birden fazla konu hakkında bilgi sahibi olduğu görülmektedir.

Yorumunuz:

Ülkemizin her katmanında ve her alanda kendi kendine yeten ve sürekli geliştirebilen; birey ve toplum olarak, çağın gerekleri doğrultusunda, çok donanımlı ve yönlü genç nesilleri yetiştirmektir.

HIZLI MENÜ

BİZE ULAŞIN

Mahfesığmaz, G2 Göktekin Apartmanı, 79141. Sk. No:57, 01170 Çukurova/Adana

© Copyright 2023 All Rights Reserverd

EĞİTİM BAŞVURU FORMU
e devlet onaylı sertifika