Online Yaratıcı Drama Liderliği Eğitimi

Online Yaratıcı Drama Liderliği Eğitimi Nedir?

Online Yaratıcı Drama Liderliği Eğitimi nedir? Yaratıcı drama liderliği eğitimiyle alakalı yaratıcı drama kursu açmak için gerekli sertifika nedir sorusu sorulmaktadır. Yaratıcı drama kursu açmak adına gerekli olan sertifika Online Yaratıcı Drama Liderliği Eğitimi sertifikasıdır. Peki yaratıcı drama liderliği eğitimi sertifikası nedir şu şekilde açıklayalım. Yaratıcıdır ama liderle eğitimi sertifika programıyla beraber kişiler her alanda yeter yaratıcı kendine yetebilen kendini tanıyan çevresiyle iletişim kurabilen ve bu durumu geliştirebilen ifade gücü ve biçimleri artmış bireyleri yetiştirme amacıyla verilen bir programdır. Ama çocukların ve yetişkinlerin iletişim sosyalleşme yaratıcı düşünce yapısının gelişmesine katkı sağladığı da ifade edilecektir. Özellikle çocuklar adına kurgu ve gerçeklik değişikliğinin anlaşılmasını becerisine katkı sağlamaktadır. Drama liderliği sadece sınıf içinde değil evde de aile ortamları içerisinde kullanabileceği onlarca teknik öğretilen bir eğitim programı dahilinde bulunmaktadır. Kişiler drama liderliği ile kendi aileleriyle de mutlu bir yaşam sürme konusunda katkı sağlayabilirler.

 

Üniversite Onaylı Yaratıcı Drama Sertifikası Eğitim İçerikleri Nelerdir?

Peki üniversite onaylı yaratıcı drama sertifikası eğitim içerikleri nelerdir? Yaratıcı drama liderliği eğitimi içeriklerinden bazılarını sıralayacak olursak şu şekilde sıralayabiliriz: Doğaçlama çalışmaları, müzikle ritim çalışmaları, sesle nefes çalışmaları, oyun ve yaratıcı drama ilişkisine yönelik çalışmaları, iletişim ve etkileşime yönelik çalışmalar, hareketsiz ve nefes çalışmaları, doğaçlama çalışmaları, duyulara yönelik çalışmaları, ısınma uyum ve güven, etkinliklere iletişim ve etkileşim, etkinlikleri tanıma ve tanışma, etkinlikleri algı eğitimi ve empati gelişim çalışmaları, oyun ve yaratıcı drama ilişkisine yönelik çalışmalar, dans devinim ve ritüellerin yaratıcı drama da kullanımına yönelik çalışmalar gibi eğitim içerikleri Online Yaratıcı Drama Liderliği Eğitimi içerikleri arasında yer almaktadır.

 

Kimler Yaratıcı Drama Sertifikası Alabilir?

Kimler yaratıcı drama sertifikası alabilir Yaratıcı Drama Liderliği Eğitimi programına kimlerin katılabileceğini şu şekilde sıralayabiliriz: İlgi duyan tüm lisans mezunları, tüm öğretmenlere, özel eğitimcilere, eğitmenlik yapanlara, sosyoloji mezunları, sosyoloji öğrencilere, sınıf öğretmenliği mezunları, sınıf öğretmenliği öğrencilere, okul öncesi öğretmenliği mezunları, okul öncesi öğretmenliği öğrencileri, psikoloji mezunları, psikoloji öğrencileri, psikolojik danışmanlık ve rehberlik mezunları, psikolojik danışmanlık ve rehberlik öğrencileri, tıp mezunları, tıp öğrencileri, çocuk gelişimi mezunları, çocuk gelişimi öğrencileri, aile danışmanları ve ilgi duyan herkes yaratıcı drama sertifikası alabilmek adına kurs programlarına katılabilmektedir.

 

Eğitimi incelemek için: https://kariyerpoliklinigi.com/urun/yaratici-drama-liderligi-egitimi/

Yorumunuz:

Ülkemizin her katmanında ve her alanda kendi kendine yeten ve sürekli geliştirebilen; birey ve toplum olarak, çağın gerekleri doğrultusunda, çok donanımlı ve yönlü genç nesilleri yetiştirmektir.

HIZLI MENÜ

BİZE ULAŞIN

Mahfesığmaz, G2 Göktekin Apartmanı, 79141. Sk. No:57, 01170 Çukurova/Adana

© Copyright 2023 All Rights Reserverd

EĞİTİM BAŞVURU FORMU
e devlet onaylı sertifika